#1 2011-08-26 09:07:15

Morthy

http://www.nowavestroia.pun.pl/_fora/nowavestroia/gallery/2_1313138835.png

Zarejestrowany: 2011-08-24
Posty: 42
Punktów :   
Ranga: Bob Builder ..
Pseudonim: Bob Budowniczy ..

Kolejna wyprawa - Morthimer.

W ten, jakże piękny słoneczny dzień postanowiłem odwiedzić, Syrenoid tą która uratowała mi życie, ale nie wypada iść tak bez niczego. Ale co dać takiemu bakuganowi. Zastanawiałem się dosyć długo, aż w końcu wymyśliłem. Dam jej pamiątkowy trójząb, może do mnie dołączy, cały czas myślałem z nadzieją. Powoli szedłem na plażę, tam gdzie ostatnio leżałem nie przytomny. Po drodze spotkałem dziwne dziecko, które wyzwało mnie na pojedynek. Bez problemu pokonałem go w mgnieniu oka i nadal szedłem na plaże. Doszedłem wypatrywałem pięknej Syrenoid na skałach, lecz nigdzie jej nie było. Pomyślałem o łodzi, lecz po ostatnim incydencie, nie bardzo miałem ochotę. Zacząłem wołać Syrenoid, z nadzieją że usłyszy, lecz nigdzie Jej nie widać. No cóż tym razem wziąłem motorówkę i wypłynąłem. Penetrowałem cały brzeg morza, lecz nic. Popłynąłem trochę dalej i usłyszałem cichy płacz. Pomyślałem to na pewno Ona. Popłynąłem w stronę, z której dobiegał płacz. Trochę to trwało, ale dotarłem i zobaczyłem kilka skał, a na jednej z nich siedziała i płakała piękna Syrenoid. Zasmuciłem się widząc, Ją w takim stanie. Podpłynąłem bliżej i spytałem co się stało. Widziałem, że była bardzo wrażliwa, a więc muszę uważać, ale to był zdecydowanie płacz rozpaczy. Odpowiedziała, że jakieś dzieciaki obrzuciły ją kamieniami. Bardzo się zezłościłem i obiecałem, że zemszczę się na nich w walce. Spytałem, czy mi pomoże?


http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2010/081/1/0/Kanellis_by_Gnisten09.jpg

Offline


Toplisty
NIE MA TU NIC

Wspieramy



Buttony:
BRAK

Administracja
Administratorzy:

- Dan
- Storm
- Ashmint
- Przemson
- Dark

Graficy:

- Kazunari

Moderatorzy:

- Parys
- Lucas
- EL Matador
- Ezraell Blacklighter
- phantom


Stopka i PunPortal by Storm �

Stworzyciele forum:
Dan i Przemson

Ogłoszenia i Nowinki

Newsy:

Remont!

Są zapisy na:
Pomoc w remoncie



Przepowiednie:


Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba w Kościanie wykonane z betonu grzejniki purmo wrocław narucio